YOU CAN CREATIVE

Grafik Tasarım

Markanızın bütün grafik tasarım ihtiyaçlarını, yetenekli ve yaratıcı ekibimiz ile en hızlı sürede görselleştirerek sizlere sunuyoruz. You Can Creative olarak tasarım ile ilgili geri dönüşlerinizi alıyor ve hayalinizdeki görseli tasarlıyoruz.

YOU CAN CREATIVE

Sosyal Medya

Sosyal medya dinamiklerini ve trendlerini takip eden, kitlenin aktif ve deaktif zamanlarını analiz ederek paylaşımların doğru zamanda yayınlanmasını çok önemsiyor ve buna göre çalışıyoruz. Markanız için en uygun mecraları sizlere sunuyor ve gerekli planlamayı dijitale geçiriyoruz.

YOU CAN CREATIVE

Kurumsal Kimlik

Logo, antetli kağıt, kartvizit, mail imza, diplomat zarf, cepli dosya, ajanda, not defteri, takvim, kalem, tebrik kartı, anahtarlık gibi markanızın ihtiyaçları doğrultusunda gerekli bütün tasarımları ve marka yaratma sürecini yönetiyor, hayalinizdeki markayı gerçekleştiriyoruz.

YOU CAN CREATIVE

Web Site

You Can Creative yazılım ekibimiz, e-ticaret ve kurumsal web sitelerinizi, özel tasarım ve isteğe bağlı olarak hazır temalar ile uygun yazılım dillerini kullanarak yayına hazır hale getiriyor. Yayın sürecinde halihazırda alan adı ve hosting paketleriniz yok ise You Can Creative burada da sizlere hizmet vermeye devam edecek.

YOU CAN CREATIVE

Seo

SEO İngilizce’deki “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltmasından oluşmuştur. Türkçe anlamı “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak ifade edilir. You Can Creative olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonucunda, SEO’nun bir ekip işi olduğunu söyleyebiliriz. SEO çalışmasının başarılı olması için müşteri ve ajansın işbirliği içerisinde olarak içeriksel ve teknik düzenlemelerin birlikte gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

YOU CAN CREATIVE

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama danışmanlığı, kurumunuzun ya da markanızın tüm dijital platformlarda konumlanmasına rehberlik edip, strateji ve planlama yoluyla işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. You Can Creative olarak sektördeki en son trendler ve en iyi uygulamalar hakkında bilgi birikimine sahip bir Ajans tarafından sunulan dijital pazarlama danışmanlığı hedeflerinize ulaşmanız için en uygun ve en etkin eylemleri öneriyoruz.

YOU CAN CREATIVE

Çeviri

İngilizce, Rusça, Arapça, Çince, Felemenkçe, İspanyolca gibi bir çok dilde You Can Creative olarak çeviri ve dil hizmeti veriyoruz.

YOU CAN CREATIVE

Fuar

Ulusal ve uluslararası alanda kurumsal firmaların toplantı, etkinlik yönetimi, yurt dışı seyahatleri ve fuar organizasyonları olmak üzere, 2019 yılından bu yana akıllarda iz bırakan nice başarılı etkinlikler gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.